yükleniyor

Yükleniyor...

Blog

Markamız Artık Tescilli! ®

Show Yazılım ® olarak daha önce Amblem ve Logomuz Zaman Damgası ile tasdiklenmişti, Şimdide sıra Marka Tesciline gelmiştir. Türk Patent ve Marka Kurumu'na marka başvurumuzu yaptık. Başvurumuzda herhangi  bir proble... » İncele.

Neden Web Sitesi ?

Web sitesi en ucuz reklam aracıdır. En çok rağbet gören tanıtım aracı broşür; 1000 adet broşür sadece 1000 kişiye ulaşabilirsiniz, broşür basıldıktan sonra değişiklik yapma şansınız yoktur. Telefonunuz değişebilir, adresiniz deği... » İncele.

Font Awesome Icon - CSS

  fa-adjust  fa-adn  fa-align-center  fa-align-justify  fa-align-left  fa-align-right  fa-ambulance  fa-anchor  fa-android  fa-angle-doubl... » İncele.

SSL (Https) Aktif Etme

Hostunuza SSL hizmeti aldınız ve sitenize Https:// şeklinde girildiğinde yeşil bar aktif oluyor ise;Web sitenizde SSL çalıştırmak ve sitenize ne şekilde girilirse girilsin otomatik Https olarak açılması için, tek yapmanız ge... » İncele.

DNS Önbelleği Temizleme

Web sitenize ulaşamıyor veya güncel halini görüntüleyemiyorsanız, DNS sorunu yaşıyor olabilirsiniz.1- Bilgisayarınızdan Başlat > Çalıştır yolunu izleyerek, karşınıza gelen ekrana cmd yazdıktan sonra Tamam butonuna basınız. (Dilerse... » İncele.

Tastiklendik!

Show Yazılım'ın (ve www.showyazilim.com'da bulunan) Amblem ve Logosu Tasdix ile tasdiklenmiştir. Herhangi bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.Zaman Damgası 5070 sayılı Elektron... » İncele.

Çocukları Kod Yazmaya Teşvik Edecek 10 Oyun

Evinizde geleceğin kod yazıcısı mı var? Çocukları kod yazmayı öğrenmeye ve programlama mantığını çözmeye yöneltecek birçok ilham verici araç vardır. Aşağıda oyun yoluyla kod yazmayı öğretmeyi amaçlayan oyuncaklardan proje yapımını öğr... » İncele.

Siteme Google Maps (Kroki) Nasıl Eklerim?

Bir çok müşterimizin sıkça sorduğu sorulardan biri de; "İletişim sayfama google maps(harita) nasıl eklerim" olmaktadır.Hal böyle olunca, artık konu ile ilgili bir makale yazmamızın zamanı geldi.Sitenize Google Maps Eklemek için;1... » İncele.

Tüm Ödemelerinizde Kredi Kartı İle Taksit İmkanı!

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!