yükleniyor

Yükleniyor...

Blog

Neden Web Sitesi ?

Web sitesi en ucuz reklam aracıdır. En çok rağbet gören tanıtım aracı broşür; 1000 adet broşür sadece 1000 kişiye ulaşabilirsiniz, broşür basıldıktan sonra değişiklik yapma şansınız yoktur. Telefonunuz değişebilir, adresiniz deği... » İncele.

Font Awesome Icon - CSS

  fa-adjust  fa-adn  fa-align-center  fa-align-justify  fa-align-left  fa-align-right  fa-ambulance  fa-anchor  fa-android  fa-angle-doubl... » İncele.

SSL (Https) Aktif Etme

Hostunuza SSL hizmeti aldınız ve sitenize Https:// şeklinde girildiğinde yeşil bar aktif oluyor ise;Web sitenizde SSL çalıştırmak ve sitenize ne şekilde girilirse girilsin otomatik Https olarak açılması için, tek yapmanız ge... » İncele.

DNS Önbelleği Temizleme

Web sitenize ulaşamıyor veya güncel halini görüntüleyemiyorsanız, DNS sorunu yaşıyor olabilirsiniz.1- Bilgisayarınızdan Başlat > Çalıştır yolunu izleyerek, karşınıza gelen ekrana cmd yazdıktan sonra Tamam butonuna basınız. (Dilerse... » İncele.

Tastiklendik!

Show Yazılım'ın (ve www.showyazilim.com'da bulunan) Amblem ve Logosu Tasdix ile tasdiklenmiştir. Herhangi bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.Zaman Damgası 5070 sayılı Elektron... » İncele.

Tüm Ödemelerinizde Kredi Kartına 3-6 Taksit İle Ödeme İmkanı!

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!