Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Zaman içinde edindiğimiz tecrübelerle, 2009 yılında SHOW YAZILIM Bilişim Teknolojileri Hizmetleri firmamızı kurduk. Geleceğe yön verecek olan internet üzerinde uzmanlaşarak, bizlerden destek alan tüm firmalara kılavuz olmayı amaç edindik. Bu kapsamda, her zaman yenilikleri takip ederek, en başarılı sonuçları almayı hedefledik. Uzmanlık alanlarımızı genişleterek, kurumsal firmalara eksiksiz hizmet vermeye başladık.

Firmanıza Değer Katan Çalışmalar Hazırlıyoruz

Web sitelerinin doğru yapılanmasında gerekli olan tüm aşamaları, en iyi şekilde analiz ederek, firmalara katkı sağlayacak geri dönüşümler sağlamayı hedefledik. Bu amacımızı da bugün geldiğimiz noktada, başardığımızı görmekteyiz. Web sayfalarınızın sizin adınıza en verimli şekilde çalışmasını sağlarken, markanızı ön plana çıkarmaya odaklandık. Sadece web konusunda değil, bir firmanın tüm kurumsal kimlik çalışmalarını yapabilecek şekilde gelişim sağladık.

Kısaca SHOW YAZILIM BİL.TEK.HİZ. olarak yaptığımız işler arasında; Google Ads reklam danışmanlığı, web tasarımı, özel yazılımlar, marka tescil danışmanlığı, Google SEO hizmetleri, Domain ve Hosting hizmetleri, Windows Server kurumları ve Windows tabanlı uygulamalar sayılabilir. Tüm bu çalışmalar, firmaların ihtiyaç duyacağı, sanal ortamda varlıklarını etkin şekilde oluşturabilecekleri, paket ya da tekil çalışmalar olarak gerçekleşmektedir.

Firmanıza Özel Çözümler Sunuyoruz

İnternet önü açık ve sınırsız bir dünyadır. Bugün gelinen noktada, kişilerin ve kurumların, bu dünya içinde var olabilmeleri, ciddi önem taşır. Yapılacak olan çalışmalar, sizi tahmininizden daha çok insana ulaştırabilir. Her anlamda doğru şeyler yapıldığında, hedef müşterilerinize ulaşabilmeniz açısından önemli adımlar atarsınız. Sadece bir web sitesi hazırlamak bu hedefler için artık yeterli değildir. Bu nedenle profesyonel bir destek alarak, rakiplerinizden birkaç adıma ileri çıkmanız gerekmektedir.

Sanal Dünyada Var Olmanızı Sağlıyoruz

Özellikle kurumsal firmalar, baştan aşağı sanal dünyaya ayak uydurmak zorundadır. Bu aşamada, benzersiz sonuçları alabilmek adına, uzman desteği alabilirsiniz. Alınacak olan bu destek, önünüzde inanılmaz bir potansiyelin oluşmasını sağlar. Web sayfanızın trafiklerinin artması, ürün ve hizmetlerinizin satışının yükselmesi ve marka bilinirliğinin yükselmesi gibi birçok önemli sonuca, bu destekler sayesinde hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

SHOW YAZILIM BİL.TEK.HİZ, her zaman en doğru analizleri, en kapsamlı şekilde yaparak, öncelikle yol haritasını oluşturacaktır. Bulunduğunuz konum raporlanarak, sonuçta hangi aşamaya geldiğiniz net şekilde gözlemlenecektir. Firmanızın varlığını tam olarak internet ortamına arttırmak adına yapılması gereken çalışmalar, uzman ekibimiz tarafından hızlı ve kusursuz şekilde gerçekleşecektir. Bu süreçte ihtiyaç duyulabilecek birçok konu, dış destek alınmadan, ekip içinde hazırlanır. Yazılımlar, tasarımlar ya da raporlamalar gibi teknik konular, uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.

İşin Uzmanında Destek Alabilirsiniz

Firmamız her zaman titiz çalışmalar düzenlemek, düzenli çalışmak ve sonuç odaklı olmak konusunda odaklıdır. Bu odaklar, firmaları arzu ettikleri yere taşıma konusunda yapılacak olan çalışmaları kapsar. Firmalara kurumsal kimlik çalışması yapılmasından, web sayfasının verimli şekilde yapılanmasına kadar birçok alanı içine almaktadır. Doğru destek alacağınız için her zaman başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Firmaların ihtiyaç duyabildiği, bildikleri ve bilmedikleri birçok konuya uzman yaklaşımlar sergilerken, her anlamda etkin çalışmalar yürütmekteyiz. Bu anlamda benzersiz sonuçları sizler de bizimle elde edebilirsiniz. Sanal dünya ile alakalı olarak almak istediğiniz desteklerle ilgili her zaman firmamızın uzmanlığından yararlanabilirsiniz.


PROJENİZ NASIL İŞLER?

İLETİŞİM:

İletişime geçtiğimizde sizden projenizin detaylarını öğrenip, işin gerçekleştirileceği zaman aralığı ve bütçenizi bildirmenizi isteriz.

BİLGİ VE ARAŞTIRMA:

Tasarım sürecinize başlamadan önce projenizin hedefleri ve özellikleri hakkında detaylı bilgiye sahip olmamız gerekir.

TASARIM:

Projenize bağlı olarak, bir kaç başlangıç tasarımı sunulabilir. İleriye taşımak için bize, uygun kanallardan geribildirim verirsiniz. Görüşleriniz ve size soracağım belirli sorular aracılığı ile en iyi düzenlemeleri yapacağız.

SON DOKUNUŞLAR:

Projenize son rötuşları yapmak ve sunma zamanı! Son ödeme üzerine, gerekli dosyalar size verilecek ya da yazdırmaya hazır dosyaları size göndereceğiz. İş başlangıçı için %50 ödeme gerekir.  Web tasarım ortalama tahmini 3-6 hafta arası sürebilir.

İşletmemizden Kareler (Ofisimiz)


Sertifikalarımız ve Başarı Belgelerimiz
 

 


Top