Sıkça Sorulan Sorular

AnasayfaSıkça Sorulan Sorular
Tüm paketlerimiz ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız. Ancak hepsi bir arada paketi aldığınızda ödemeler yıllıktır.
Evet barındırabilirsiniz yazılımlarımız domain lisanslıdır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.
Siparişler ortalama 15 DK. içerisinde onaylanmaktadır. 2 iş günü içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.
Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.
Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir, banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.
Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Kredi Kartı" olarak seçmektir. Kredi kartı ödemelerinizde +KDV kesilerek ödenir, 3-6 taksite kadar ödeme imkanıda mevcuttur. Kredi Kartı için Güvenli ödeme olan PAYTR altyapısını kullanmaktayız.
En hassas olduğumuz hususlardan biri de teknik destektir. Scriptlerimizi satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz. Genelde müşterilerimizin bizi tercih etmelerinin sebebi destek konusudur.
Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.
Malesef iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak kesinlikle inceleyiniz.
Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır, bu konu hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayınız.

Top