Neden Web Sitesi ?

AnasayfaYazılarS-BlogNeden Web Sitesi ?

Web sitesi en ucuz reklam aracıdır. En çok rağbet gören tanıtım aracı broşür; 1000 adet broşür sadece 1000 kişiye ulaşabilirsiniz, broşür basıldıktan sonra değişiklik yapma şansınız yoktur. Telefonunuz değişebilir, adresiniz değişebilir, ürünleriniz değişebilir, hatta broşürü basma sebebiniz olan kampanyanız iptal olabilir. Böyle bir durumda reklam yapıp para kazanalım derken zarar etmiş olursunuz.

Televizyon ve radyo reklamlarına hiç girmeyelim onlara verilen rakamlarla 100 tane web sitesi yaptırabilirsiniz. Gazete ilanları ise bir günlük ya da bir haftalık bir reklam demek, ücreti yine bir web sitesinden daha fazla. Üstelik devamlılığı olmayan bir reklam türü.

Günümüzde tüm insanlar bir ürün veya cisim almak istediği zaman veya o cismin ne olduğunu anlamak için, hemen google’a girip bakarlar.  Çevremizden de duyarız; “internete bir bak” veya “google’ye yaz çıkar” kelimeleri günümüzde herkes tarafından kullanılmaktadır.

  • Web site firmaların kurumsallığını belirler,
  • Web site firmaların güvenilirliğini arttırır,
  • Web site firmanın satışlarını arttırır,
  • Web site firmanın telefonlarının susmamasını sağlar,
  • Web site 7/24 açık olan sürekli bir reklam imkanı sağlar,
  • Web siteniz ile müşterilerinize çok kolay yoldan ulaşım sağlarsınız,
  • Web sitenizde tüm ürünlerinizi sergileyebilirsiniz.

    Firmalar internet dünyasındaki yerini günden güne arttırmakta, buna istinaden firmalar ilk öncelik olarak web sitelerini önemsemektedirler. Sadece tek bir web site olması firmanın rekabete katıldığı anlamına gelmez. Rekabette olan firmalar web sitelerini seo optimizasyon (arama ayarları) dediğimiz ayarlarını yaptırıp sitelerini google,yahoo,bing gibi arama motorlarında ilk sıralara taşırlar. 

Örnek verecek olursak;  “Laptop almak istiyoruz. Bunun için google’ye girdik ve laptop yazdık çıkan ilk sayfadaki web sitelerine bakıp,inceleyip beğendiğimiz ürünü sipariş ederiz.İkinci sayfaya veya üçünçü sayfaya bakmayız bile.. ” arama optimizasyonu dediğimiz olay budur.

Web tasarımı firmalar için çok önemlidir. Web sitesi yapılacak firma’ya ait öncelikle fayda sağlayabilecek ve sürekli işinin arkasında duracak firmalar gerekiyor,Bizim işimiz sürekli olarak çalışmak,”Yaptık bitti,Teslim ettik gitti” mantığını hiçbir zaman düşünmeyiz.

Show olarak sizlere yapacağımız siteden faydalanmanızı, diğer sitelerden iyi olmasını arzu ederiz.
Top